..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Admin Ligh7ning

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Os




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 16/08/2010

Reclamatie Admin Ligh7ning Empty
MesajSubiect: Reclamatie Admin Ligh7ning   Reclamatie Admin Ligh7ning Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 9:41 am

Vreau sa anunt folosirea adminului neadecvat din partea lui Ligh7ning, dandu'mi ban fara motiv, nerespectand regulile serverului impuse de adminul serverului. Schimbandu'si numele (wes si chiar mai multe, pt ca le schimba mereu) nu am stiut cn este eu vb cu altcineva pe server, el intrand in discutie aiurea si jignindu'ma, apoi dupa 5 min primind ban. Dorect anularea banului si anularea adminului acestui player.
Sus In jos
AShoKA
Owner
Owner
AShoKA


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 05/07/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Reclamatie Admin Ligh7ning Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin Ligh7ning   Reclamatie Admin Ligh7ning Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 11:39 am

Dovezi ai ca te-a jignit???... Very Happy ....tu..nu ai sa mai intrii cu nick-ul ala din 2 Caractere Arrow shi atunci cand wei intra ai sa respecti regulile mapei "Tero plant --Ct. defuse..ok?
+ de asta L1gh71nG sau AShoKA = Ownerul serverului......deci nu sunt Admin....ok? Twisted Evil
Sus In jos
https://cs-top.forumgratuit.ro
The Game
Owner
Owner
The Game


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 15/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Dragasani

Reclamatie Admin Ligh7ning Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin Ligh7ning   Reclamatie Admin Ligh7ning Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 11:31 pm

ce vrei u nu se poate ..Smile si in pls u ai gresit daca sti ca nai voe cu caractere la nick dc tot intri nu stau admini toata ziua sa ti schimbe numele


TC...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Admin Ligh7ning Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Admin Ligh7ning   Reclamatie Admin Ligh7ning Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Admin Ligh7ning
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie admin
» Reclamatie admin Manole
» reclamatie
» Reclamatie uzzy
» crere admin:P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::Cs ToP-SyStems.Ro  :: ..:::Cs ToP SyStems Player ZoNe:::.. :: Reclamatii :: Reclamatii Admini-
Mergi direct la: