..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Unban: ardeee

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
arde




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 04/08/2010

Unban: ardeee Empty
MesajSubiect: Unban: ardeee   Unban: ardeee Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 5:15 am

-Nickul pe care ai luat ban: ardeee
-IP: 78.97.121.231
-Motiv: nu am dat pozele
-Admin prezent/i: Soryn, SRI.
-Harta: fy_snow
-Data: 03.08.2010
-Dovada poze/snapshot consola: https://2img.net/r/ihimizer/img839/8735/fysnow0000w.png

*** Nu ma intrebati de ce am postat o singura poza, pentru ca raspunsul e simplu, ATAT am gasit in folderul cstrike. NU am idee de ce nu am gasit 3 poze, cate mi-a zis Soryn ca mi-a facut, NU am idee de ce nu am gasit macar 2, dupa cum se vede in ss-ul de mai sus.

*** UN SFAT: Nu mai alungati jucatorii de pe server in modul asta, am vazut pe multe servere ca atunci cand intra un jucator mai bun este dat afara pe motiv wall/aim sau mai stiu eu ce. Vreti sa jucati la nesfarsit cu buti la easy? Cum vreti sa invatati cs, jucand cu napi? NU am folosit wall/aim niciodata si NU voi folosi. Ramane la aprecierea voastra daca ma credeti sau nu. Eu am fost sincer, si v-am spus adevarul. Imi pare rau ca s-a ajuns aici, si imi pare rau ca mai mult ca sigur voi ramane cu banul, pentru ca imi placea serverul si vroiam sa ma joc pe el alaturi de voi, dar daca nu se poate, asta e.

O zi buna,
Andrei
Sus In jos
AShoKA
Owner
Owner
AShoKA


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 05/07/2009
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

Unban: ardeee Empty
MesajSubiect: Re: Unban: ardeee   Unban: ardeee Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 12:32 pm

lol! Ramane Ban ...Mai ai shi tupeul sa postezi la Cereri Unban....daka dadeai la timp pozele sau macar acm postai cele 3 poze facute de admin aveai banul scos asa ca...Evil or Very Mad
Sus In jos
https://cs-top.forumgratuit.ro
 
Unban: ardeee
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» UNBAN Co$mYn
» unBan 89.122.244.199
» UNBAN H!!!
» Cerere Unban
» unban Diablo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::Cs ToP-SyStems.Ro  :: ..:::Cs ToP SyStems Player ZoNe:::.. :: Cereri Ban/Unban :: Cereri Unban-
Mergi direct la: