..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
AtenTie Ne-am Mutat Pe www.top-systems.ro/forum
CoNNect Cs.ToP-SyStems.Ro
..::Cs ToP-SyStems.Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin InGeRasHuL

In jos 
AutorMesaj
InGeRasHuL




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/05/2010

Cerere Admin InGeRasHuL Empty
MesajSubiect: Cerere Admin InGeRasHuL   Cerere Admin InGeRasHuL Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 3:13 am

Nume: Claudiu
Nick: InGeRasHuL
Steam : Off
Varsta : 22
Exp. ca admin : In ani nu pot spune , dar am si am avut admine pe multe svre care au ajuns ceva Wink
Ore jucate: >>GameTracker. 6 : 47 conform gametracker , dar pe gametracker 1 ora = 100 min Smile)
Accesul ravnit: Pe care-l vrea ashoka Wink:>

Ps : Pot ajuta aceasta comunitate la forum / server , forumul il stiu pe derost , iar la sv stiu majoritatea lucrurilor esentiale Wink
Stiu ca trb sa joc mai mult pe server , dar daca acesta este gol dimineata si seara este ceva lumea , as propune ca Ashoka sa schimbe hostul (am auzit ca el chiar vrea) Si sa faca sv de 22 sloturi cel putin , apoi sa fac eu , sau el redirecte pentru a popula serverul !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere Admin InGeRasHuL Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin InGeRasHuL   Cerere Admin InGeRasHuL Icon_minitimeLun Mai 10, 2010 5:02 am

cam putin..pana la 30 de ore mai ai....contra...
Sus In jos
 
Cerere Admin InGeRasHuL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin
» cerere admin:)
» Cerere admin
» Cerere Admin pAn|k ;x
» crere admin:P

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::Cs ToP-SyStems.Ro  :: ..:::Cs ToP SyStems Player ZoNe:::.. :: Cereri Admin/Slot/Upgrade :: Cereri Admin-
Mergi direct la: